Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,060 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Biglia: Interi nuk dorezohet. Sulmi final pas Coppa America?

Biglia: Interi nuk dorezohet. Sulmi final pas Coppa America?
Inter Club Staff

Sipas asaj qe tregohet nga Corriere dello Sport, Interi nuk e ka braktisur akoma pisten Biglia.

Regjizori i mesfushes se Lazios i pelqen shume Mancinit, por jo vetem dhe ta maresh ne Milano nga Roma nuk do te jete aspak e lehte. Ne radhe te pare sepse Lotito deshiron ti rinovoje kontraten por ne radhe te dyte edhe per ceshtje vleresimi: plot 25 milione euro. Kjo eshte shuma e kerkuar nga Lazio dhe Interi nuk eshte e gatshme ta paguaje kete shume.

Zikalterit e dine qe nuk eshte aspak e lehte te negociosh me skuadren kryeqytetase dhe sidomos me Lotiton. E mundur qe pas qershorit, pra pasi te kete mbaruar Coppa America, te behet nje sulm final per lojtarin argjentinas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.