Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,209 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Inter vs Southampton, plazhi i fundit per De Boer? Nese shkarkohet, hipoteza eshte…

Gazzetta – Inter vs Southampton, plazhi i fundit per De Boer? Nese shkarkohet, hipoteza eshte…
Inter Club Staff

Ajo e sotshmja, kunder Southampton, mund te jete nje dopio ‘plazh i fundit’ per Interin.

Nje humbje sot ndaj Anglezeve do te sillte nje eleminim te sigurte per zikalterit ne Europa League dhe do te vinte menjehere ne rrezik pankinen e teknikut hollandez. Mbi te gjitha, perreth teknikut zikalter ka shume re por nga klubi bejne me dije se nuk do te meret asnje vendim drastik ne rast humbjeje.

Por ne rast te nje shkarkimi, idealja do te ishte te merej nje tranjer qe do te conte skuadren deri ne fund te sezonit dhe me pas Interi te zgjidhte, me qetesi, tranjerin e ri. Te gjitha te dhenat te dergojne tek nje emer: Cholo Simeone – i cili do te merte ne dore Interin per te nisur nje projekt (te disatin pas Tripletes).

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.