Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Merkato

Calenda per Lucas: Kishte zgjedhur Interin…

22/03/2013, 17:14 |

Agjenti i njohur FIFA Roberto Calenda ka dhene nje lajm qe i zhgenjen se tepermi tifozet zikalter. Sic ka treguar ne mikrofonet e Sky Sport 24, nuk na eshte treguar kurre e verteta e plote mbi tratativen Lucas.

Talenti i … Read More

“Zanetti i Ri”: Kater lojtare ne liste

22/03/2013, 17:10 |

Javier Zanetti do te vare kepucet apo do ta veshe bluzen e Inter-it edhe nje sezon tjeter? Ne pritje te vendimit te tij, zikalterit po kerkojne pasardhesin e denje per te. Ne rolin e tij jane 4 emra ne bllokun … Read More

Sulmi i se ardhmes: Idete jane 4-2-3-1 e 4-3-3! Icardi, Botta, Sanchez, Milito dhe…

21/03/2013, 13:50 |

Nje sulm endrrash. Te pakten keshtu duket kur e lexon!

Per sezonin e ardhshem Interi po programon me ide te qarta dhe te rendesishme repartin e sulmit, i cili ka qene shume i vaket kete sezon, ne te cilin ka … Read More

Nebuloni: “Icardi vjen, per Mazzarrin mendoj qe jo”

21/03/2013, 13:44 |

Nga studiot e Sky, Massimiliano Nebuloni i ka shpjeguar keshtu zerat qe e lidhin Walter Mazzarrin ne te ardhmen me stolin e Interit dhe per Mauro Icardin: “Nuk mendoj se Mazzarri do te vije tek Interi, nese duhet te me … Read More

Per sulmin mund te jete edhe Loic Remy

21/03/2013, 13:42 |

Qe do te kete revolucion, kjo u kuptua nga fjalet e Moratti-t. Aktoret protagoniste do te luajne te gjitha ne keto 10 jave te mbetura, por per sezonin e ri kane filluar te qarkullojne shume emra. Por eshte reparti i sulmit … Read More