Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

285 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Bastoni-Inter, mund te vije menjehere…

Corriere – Bastoni-Inter, mund te vije menjehere…
Inter Club Staff

Bastoni nuk u grumbullua per ndeshjen kunder Napolit, dhe ky duket si nje sinjal i qarte per merkaton zikalter. Klubet po diskutojne detajet e fundit e bonuset dhe Bastoni mund te udhetoje menjehere per ne Milano. Per Spallettin do ishte nje mundesi me teper ne repartin ku ka me shume mungesa, qendren e mbrojtjes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.