Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

904 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Inter-Roma, Alvarez dhe Campagnaro per tu vleresuar.

Corriere – Inter-Roma, Alvarez dhe Campagnaro per tu vleresuar.
Ardis
  • On 01/10/2013, 10:19

Mbas modulit TurnOver kunder Cagliarit, ne ndeshjen ne San Siro kunder Romes, Walter Mazzarri do ti besoje edhe njehere titullareve. Gjithsesi kushtet e disave jane per tu vleresuar. Sic shkruan Corriere dello Sport, Ricky Alvarez te djelen gjate ndeshjes ka kerkuar nderrim per shkak ngurtesim muskular. Nqse dhimbja nuk eshte zhdukur, sot do te behen analiza te demtimit. Tekniku shpreson  te mos e humbase, duke pare formen e mire te futbollistit. Per tu vleresuar jane edhe kushtet e Hugo Campagnaro, i cili nuk luajti ne ndeshjen kunder Cagliarit ne Trieste edhe ai per shkak te lodhjes. Pavaresisht lodhjes se tij, shpresojme qe per mbrojtesin nuk do te kete probleme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.