Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,784 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Mbrojtes qendre, krahu, mesfushor dhe sulmues: ja kater goditjet e Suning. Nese me pas…

Corriere – Mbrojtes qendre, krahu, mesfushor dhe sulmues: ja kater goditjet e Suning. Nese me pas…
Inter Club Staff

Suning nuk eshte me nje mister dhe pritet qe kete vere te cmender totalisht ne merkato ku ne Milano do te vijne te pakten 4 top player. Kater lojtare ne gjendje te ndryshojne fytyren e Interit dhe te largojne halucinacionet e ketij sezoni dhe atyre te shkuara me Thohir. Pra, me siguri do te kete nje mbrojtes krahu te blere me shume mundesi te majte: do te jete dikush ne gjendje te beje diferencen. Bashke me te, do te blihet nje mbrojtes qendre, nje mefushor dhe nje sulmues krahu qe te kete berjen e golave ne ADN. Nga formacioni baze do te kete 3 ose maksimumi 4 levizje, e shume do te varet edhe nga okazionet e merkatos.

Ne shtepine Inter e dine mire se dy te paret qe do te largohen jane Nagatomo dhe Santon dhe pas ketyre shitjeve mund te blihet edhe nje mbrojtes krahu i djathte. Nderkohe mund te blihet edhe nje zevendes i Icardit, ndonje qe mund te luaje ne kupat e Europes kur Mauro te jete pushim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.