Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,861 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Denimi i Juan Jesus me 3 ndeshje: Te premten, Interi do te…

Denimi i Juan Jesus me 3 ndeshje: Te premten, Interi do te…
Inter Club Staff

Ashtu sic eshte komunikuar javen qe kaloi, Interi ka apeluar vendimin kunder skualifikimit qe ju dha Juan Jesus nga gjykata sportive pasi u mor parasysh prova televizive ne rastin e brrylit ndaj Chielinit.

Vendimin e gjykates sportive, apeli do e diskutoje te premten ku do te shpallin edhe vendimin perfundimtar per brazilianin. Interi po kerkon nje ulje te denimit dhe e ka quajtur te padrejte denimin me 3 ndeshje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.