Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,824 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Candreva takohet me Lotiton, deshiron Interin. Ausilio studion nje strategji per Joao Mario”

Di Marzio: “Candreva takohet me Lotiton, deshiron Interin. Ausilio studion nje strategji per Joao Mario”
Bujar Berishaj

Nje darke ne qender te Romes per te provuar qe te qartesohet me tutje nje vullnet tashme i qarte, me deshiren per te ndryshuar ekip pas shume sezoneve si protagonist me Lazion.

Antonio Candreva, agjenti Federico Pastorello dhe presidenti i Lazios, Claudio Lotito jane takuar ne mbremje ne nje restaurant ne kryeqytet. Lojtari deshiron fanellen e Interit dhe deshiren e tij ja ka perseritur edhe numrit nje te Lazios, duke shtyre qe Lotito te pranoj oferten e Interit (21 milione plus bonuse) ne oret e fundit.

Zhvillime te reja priten edhe sa i perket Joao Mario. Dirigjenca e Interit ka filluar punimet per te provuar qe te sjellin portugezin te klubi zikalter, me Ausilio dhe agjentin Kia Joorabchian gjithmone ne kontakt per te studiuar nje strategji pdhe per te nisur nje sulm te ri per lojtarin pas refuzimeve te Sporting Lisbones.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.