Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,079 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio – Inter dhe Sevilla ne kontakte per Jovetic dhe Banega

Di Marzio – Inter dhe Sevilla ne kontakte per Jovetic dhe Banega
Bujar Berishaj

Interi i perkushtuar ne shitje.

Lojtar jashte projekti ose per t’u shitur per ceshtje bilanci, zikalterit provojne te kryejne disa tratativa sa i perket shitjeve.

Keshtu vazhdon tratativa qe do te shihte Jovetic dhe Banega se bashku te Sevilla. Kontaktet mes paleve kane vazhduar edhe sot, me operacionin qe (nese mbyllet) mund te sjelle 20 milione euro ne total ne arkat e Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.