Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,965 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marca – Valencia gati te beje ‘shoping’ ne shtepine Inter. Emrat jane ato te…

Marca – Valencia gati te beje ‘shoping’ ne shtepine Inter. Emrat jane ato te…
Inter Club Staff

Valencia hidhet ne sulm frontal ne kete merkato. Sipas te perditshmes spanjolle Marca, klubi spanjoll po shikon me kujdes ne shtepine Inter.

Disa lojtare qe aktualisht jane ne skuadren zikalter mund ti vijne ne ndihme tranjerit Cesare Prandelli dhe emrat e tyre jane: Stevan Jovetic, Felipe Melo dhe Geoffrey Kondogbia. Ish-tranjeri i kalter, ka teper deshire te perforcoje repartin e sulmit dhe ka mbetur i goditur nga paraqitjet e Eder por nuk eshte i sigurt nese Interi do e lejonte nje largim te tijin, nderkohe mendon edhe per Gabriel Barbosa, lojtar ky i cili nuk po gjen hapsira por qe Interi eshte kunder huazimit ne nje kampionat te huaj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.