Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

445 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Inter-Roma, kontakte por jo tratative e vertete per Nainggolan. Po kerkohet…”

Di Marzio: “Inter-Roma, kontakte por jo tratative e vertete per Nainggolan. Po kerkohet…”
Bujar Berishaj

Gianluca Di Marzio vjen me te rejat e fundit nga merkato e Interit.

Dhe tema e prekur eshte ajo e Radja Nainggolan qe ne ditet e fundit ka qene tema aktuale ne merkaton zikalter.

Sic thote eksperti i merkatos, tani per tani nuk ka ndonje tratative te vertete mes Interit dhe Romes. Akoma nuk eshte arritur ne ate pike.

Gazetari i Sky Sport thote se ka kontakte dhe po kerkohet qe te kuptohet vleresimi dhe mundesia per te futur ndonje lojtar ne nje tratative eventuale si shkembim .

Ai gjithashtu ka theksuar edhe njehere tjeter se nuk behet per nje tratative qe do te mbyllej ne nje kohe te shkurter sepse palet nuk jane akoma ne ate nivel.

Por dicka eshte e sigurt, Inter-Nainggolan nuk jane vetem zera te merkatos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.