Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

476 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pastorello: “Candreva ka rinovuar, qendron te Interi. Malcom? Inter po e vlereson lojtarin…”

Pastorello: “Candreva ka rinovuar, qendron te Interi. Malcom? Inter po e vlereson lojtarin…”
Bujar Berishaj

Merkato ne hyrje dhe merkato ne dalje.

Por edhe rinovime. Keshtu duket se ka vepruar Interi me Antonio Candrevan.

Ne fakt eshte SportItalia, qe ka kontaktuar ne telefon Federico Pastorellon (agjent i Candrevas dhe jo vetem) i cili ka folur per te ardhmen e lojtarit.

Nje e ardhme qe duket se do te vazhdoj te jete e ngjyrosur zikalter. “Ka rinovuar dhe do te qendroj te Inter”, jane fjalet qe jane transmetuar ne emision te SportItalia te cilat i ka thene agjenti.

Por jo vetem, sepse Federico Pastorello eshte edhe ne mesin e ndermjetesuesve qe po punojne per tratativen Malcom.

“Inter po e vlereson Malcom si nje opsion”, ka theksuar ai.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.