Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

585 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Inter-Roma, ne javen e ardhshme nje kontakt per Nainggolan! Roma preferon…”

Di Marzio: “Inter-Roma, ne javen e ardhshme nje kontakt per Nainggolan! Roma preferon…”
Bujar Berishaj

Inter vazhdon te punoj edhe ne frontin Radja Nainggolan.

Ne javen e ardhshme, ashtu sic thote Gianluca Di Marzio ne studiot e Sky Sport gjate emisionit te tij per merkaton, do te kete nje kontakt mes Intert dhe Romes.

Kjo do te sherbej qe klubet te flasin per situaten e mesfushorit belg, pra se shpejti mund te hyjme ne nje tratative te gjalle.

Roma nga ana e saj preferon qe te marr me shume para te gatshme sesa qe te perfshihet ndonje lojtar ne marreveshjen per Nainggolan.

Ka akoma nje distance mes Interit dhe Romes sa i perket vleresimit por po vazhdohet qe te negociohet dhe java e ardhshme mund te na sjell te reja te shumta.

Interi vazhdon punen, Luciano Spalletti mund te kete shume shpejt ne ekip lojtaret qe do.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.