Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,802 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dy viganë evropianë të interesuar për Mirandan por Interi e ka caktuar cmimin dhe dëshiron…

Dy viganë evropianë të interesuar për Mirandan por Interi e ka caktuar cmimin dhe dëshiron…
Rinor Sopaj

Sic raporton Alfredo Pedulla, Interi nuk dëshiron ta largojë Mirandan, por e marrin në konsideratë edhe faktin që braziliani së shpejti do të jetë 32 vjecar dhe është mirë që t’i caktohet një cmim tërheqës. Ky cmim, i caktuar nga Interi, fillon nga një bazë prej 25 milionësh. Gjithmonë sipas raportimeve të ekspertit të merkatos, përvec Manchester United, për ish-lojtarin e Atletico Madrid është interesuar edhe Bayern Munich.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.