Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

993 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dybala, takim me Interin ne javen e ardhshme

Bujar Berishaj

Juventus-Dybala, marreveshja akoma nuk eshte e kryer. Thashethemet nisin nga Palermo dhe shpjegon nga Luca Marchetti i Sky Sport:

“Juventus, duke qene ne avantazh te paster ne konkurrence, dhe duke caktuar tashme nje takim me shoqeruesit e lojtarit pas kthimit te gjysmefinales se CHL, duhet te jete e kujdeshme me rikthimin e Inter dhe Milan. Dhe ne keto minutat e fundit, behet e ditur qe te dy skuadrat duhet te takojne lojtarin javen e ardhshme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.