Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,111 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “Inter do te luftoi per kreun vitin tjeter. Dybala…”

Bujar Berishaj

Ne fund te ‘Match for Expo’, Javier Zanetti flet per mikrofonat e Gazzetta TV, dhe mendimet fluturojne menjehere tek kapitulli merkato:

“Dybala tek Inter ne dyshe me Icardin? Do te me pelqente, njerin e kemi tashme, tjetrin te shohim. Mauro eshte i forte dhe Dybala po tregon qe eshte nje kampion. Te shohim.” Pastaj Pupi eshte me Mancinin kur tekniku flet per skudeton si objektiv te zikalterve per sezonin e ardhshem: “Mancini ka te drejte: Inter do te luftoj per kreun.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.