Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,309 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Mancini asnjë dyshim: Toure, Dybala dhe Motta

GdS – Mancini asnjë dyshim: Toure, Dybala dhe Motta
Rinor Sopaj

“Dje, pas stërvitjes së mëngjesit, Mancio ishte në Gjenova, në Gjenovan e tij. Për arsye të tija, mirëpo edhe një pretekst që ta shihte ndeshjen Sampdoria-Verona, si dhe mikun e tij Mihajlovic. Pas Dinamo Kiev (në Firencë) dhe Parma-Palermo, tani një tjetër shënjestër për ta vëzhguar për trajnerin zikaltër? Jo. Sepse Mancini i ka idetë e qarta për Interin e vitit të ardhshëm. Për Yaya Touren tashmë dihet, pastaj Dybala dhe Thiago Motta”. Kaq thuhet në edicionin e sotëm të la Gazzetta dello Sport për planet e merkatos të Roberto Mancinit dhe klubit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.