Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,112 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Dybala-Inter, vendimtare telefonata e Mancinit?

Rinor Sopaj

Paulo Dybala mbetet obiektivi i parë për sulmin zikaltër dhe la Gazzetta dello Sport e shpjegon rëndësinë të cilën mund ta ketë Roberto Mancini në këtë përpjekje të klubit: “Vendimtare mund të jetë telefonata që Mancini ia kë bërë Dybalas për ta bindur për projektin e Interit (që në ndërkohë ka siguruar shërbimet e Vanheusden, mbrojtës belg i lindur më ’99, Standard Liege). Mancio, tashmë, e ka parë argjentinasin shumë të dëshiruar në ndeshjen kundër Parmas, klub në të cilin gjendet një tjetër lojtar i cili është nën vëzhgim, Jose Mauri“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.