Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

1,221 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eto’o: “Pas Inter 3-1 Barcelona kujtoj Piquen qe afrohet dhe me thote: ‘Hej, ne Camp Nou…’”

Eto’o: “Pas Inter 3-1 Barcelona kujtoj Piquen qe afrohet dhe me thote: ‘Hej, ne Camp Nou…'”
Bujar Berishaj

Samuel Eto’o, qe i eshte bashkuar shokeve te vjeter ne nje feste per lamtumiren e Andres Iniesta, ka kujtuar ndeshjes Inter-Barca te 2010.

Behet fjale per nje prapaskene me mbrojtesin Gerard Pique sic raporton Marca.

Pas fitores se madhe te Interit ne San Siro kunder Barcelones me rezultat 3-1 ne ndeshjen e vlefshme per gjysme-finalet e Champions, duket se dikush ka besuar se rezultati mund te kthehet.

Ne fakt ka qene Gerard Pique, sic tregon sulmuesi kamerunas, qe i eshte i afruar duke i thene: “Ne Camp Nou do e kthejme rezultatin”.

Duke iu drejtuar pastaj mbrojtesin katalan, Eto’o ka thene: “Nuk ka ndodhur, apo jo Gerard?”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.