Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,475 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Europa League – Interi niset per ne Tel Aviv neser ne mengjes: Rikthimi ne Itali eshte parashikuar per…

Europa League – Interi niset per ne Tel Aviv neser ne mengjes: Rikthimi ne Itali eshte parashikuar per…
Inter Club Staff

Interi, pas barazimit ne derby, eshte rikthyer menjehere ne pune per te pergatitur ndeshjen e Europa League te se enjtes.

Skuadra do te gjendet edhe sot ne dreke ne Appiano ku do te zhvilloje stervitjen e radhes dhe neser ne mengjes do te niset per ne Tel Aviv e me pas do te udhetoje me autobuz nga kryeqyteti Izraelit ne Be’er Sheva (rreth 110 kilometra). Nisja nga Izraeli per ne Milano eshte parashikuar per te premten ne mengjes, ndersa mbasdite skuadra do te grumbullohet perseri ne Pinetina per stervitjen e radhes.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.