Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,556 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fassone: “Uefa? Nuk jemi te shqetesuar, e njohim mire situaten. Tani…”

Inter Club Staff

Drejtori gjeneral i Interit, Marco Fassone, ka folur ne mikrofonat e SkySports24 per ceshtjen Parma por edhe per pritjen e denimit nga ana e Uefas per Interin. Keto kane qene fjalte e tij: “Nuk e kemi kuptuar akoma se cfare do te behet per zgjidhjen e problemit. Po punojne drejtuesit e federates, te dielen do te analizojme faktet dhe do te shohim. A kemi frike nga verdikti i Uefas? Frike do te thoja jo. As nuk jemi te shqetesuar sepse e njohim materien e ceshtjes, presim propozimet e komisionit qe po ben analizat perkatese dhe sapo keto propozime te jene ne tavoline, do te bejme vlersimet e duhura.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.