Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

602 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FCIN1908 – Asnje shitje e mundshme: Inter ka konfirmuar Icardi per 2014/2015

FCIN1908 – Asnje shitje e mundshme: Inter ka konfirmuar Icardi per 2014/2015
Ardi Deda
Mauro Icardi nuk leviz nga Interi dhe nuk do ta beje as ne vere. Ne ditet e fundit, jane ngritur zerat per nje largim te mundshem te ish bomberit te Sampdoria por, sipas asaj qe eshte referuar ne Fcinter1908.it nga nje burim shume prane lojtarit argjentinas, keto lajme nuk jane te bazuara.
Nuk ka ardhur asnje oferte per Icardi (as dhe nga fonde nderkombetare) dhe qelllimi i Interit, i cili i eshte komunikuar agjentit te lojtarit, eshte ajo te mbaje lojtarin ne organike duke synuar mbi te. Aq me shume, ne rast kualifikimi ne Europa League, Interi duhet te forcoje repartin e sulmit, qe ne kete moment per vitin e ardhshem numeron vetem Icardi dhe Palacio si te konfirmua te sigurte.
© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags