Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,887 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Flet Thohir: “Inter? Tratativa vazhdon, mund te duhen…”

Flet Thohir: “Inter? Tratativa vazhdon, mund te duhen…”
Xhorxh Gellci

Erick Thohir nuk deshiron te tregoje asnje detaj te tratatives me Massimo Morattin, por vazhdon te dergoje mesagje qe lene te kuptojne qe marreveshja nuk eshte kaq e pamundur.

Manjati qe ndodhet ne Xhakarta, ka bere kete deklarate: Ne qofte se flitet per Interin nuk mund te komentoj. Tratativa eshte akoma duke u zhvilluar, mund te duhen nje ose dy muaj dhe marreveshja mund te behet ose jo. Nuk ka ndonje data perfundimi te caktuar, pas nje ose dy muajsh do te dime me shume.”

“Nuk mund te komentoj ne asnje menyre cfare po ndodh. Ne qofte se doni te me beni te komentoj do te thote qe shpresoni qe tratativa te shuhet.” – ka perfunduar Thohir

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.