Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,243 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Drejt Itali-Spanje. Ventura ka zgjedhur: Vetem nje Interist ne formacion!

FOTO – Drejt Itali-Spanje. Ventura ka zgjedhur: Vetem nje Interist ne formacion!
Inter Club Staff

Giampiero Ventura duket se e ka te qarte ne mendje formacionin qe do te hedhe ne fushe kunder Spanjes.

Kete gje e tregon me nje grafik Premium Sport, e cila thote se formacioni i Italise do te jete nje 3-5-2. Nga minuta e pare hapsire per Eder, Candreva do te pushoje kete ndeshje. Florenzi dhe Criscito do te jene titullare ne krah kete ndeshje.

Ky eshte edhe formacioni i mundshem:

Formacioni i mundshem nga Premium Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.