Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,534 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO: Gazzetta dello Sport – Jo Samuel, ne mbrojtje do te jete Ranocchia…

FOTO: Gazzetta dello Sport – Jo Samuel, ne mbrojtje do te jete Ranocchia…
Inter Club Staff

Duhet te jete dita e rikthimit te Murit ne mbrojtje edhe pse Gazzetta dello Sport nuk beson se Walter Samuel do te aktivizohet nga minuta e pare. E perditshmja Italiane ne fakt ne formacionin e saj te mundshem te Interit i jep Ranocchias nje bluze titullari. Nderkohe ne sulm Gazzeta ve Palacion dhe pas shpatullave te tij, Kovacic.

Ja dhe foto e formacionit te mundshem nga Gazzetta dello Sport:

Formacioni i mundshem nga Gazzetta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.