Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 14, 2021

Scroll to top

Top

3,395 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gabigol ka firmosur me Interin. Agjenti i tij: “Interi e deshiron menjehere ne dispozicion.”

Gabigol ka firmosur me Interin. Agjenti i tij: “Interi e deshiron menjehere ne dispozicion.”
Inter Club Staff

Gabigol ka firmosur dje ne darke kontraten e tij me Interin.

Ne kontakt me UOL Esporte, agjenti i lojtarit Wagner Ribeiro ka bere me dije se Interi ka kerkuar Gabigol qe tani ne dispozicion te Frank De Boer por gjithcka do te vendoset ne takimin ndermjet stafit te lojtarit dhe klubit zikalter, e para e te cilave u mbajt dje ne darke.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.