Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

11,043 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Çmendet Interi, nuk ndalet me Joao Mario dhe Gabigol: do te kete goditje tjeter, ja detajet!

Çmendet Interi, nuk ndalet me Joao Mario dhe Gabigol: do te kete goditje tjeter, ja detajet!
Inter Club Staff

Merkato e Interit nuk do te ndalet aspak me Joao Mario dhe Gabigol, kete gje e sigurojne te gjitha mediat sportive sot ne Itali qe perserisin deshiren e Suning dhe vullnetin e Auslios per te perforcuar cdo repart tek zikalterit.

Nga Rusia – sic shkuran Gazzetta dello Sport -, insistojne se ka nje interes te forte te Interit per Ezequiel Garay, mbrojtesi 29 vjecar i qendres qe luan per Zenit. Operacioni nuk eshte i thjeshte, sidomos ekonomikisht. Ky lajm tregon se Interi eshte ne kerkim te nje mbrojtesi qendre qe te jete alternativa e pare e Mirandes dhe Murillos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.