Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,497 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Cancelo, eshte radha e tij tani ndermjet Cagliarit dhe Chievos…

Gazzetta – Cancelo, eshte radha e tij tani ndermjet Cagliarit dhe Chievos…
Inter Club Staff

Tek elementet pak te perdorur ne kete faze te pare kampionati nga Spalletti, eshte edhe Joao Cancelo.

“Ai ka edhe alibi sepse pesoi nje demtim teper te rende ne gju sapo filloi sezoni – sakteson Gazzetta dello Sport -. Portugezi eshte nje xhol i vertete ne krahun e djathte: eshte i mire prapa, potencialisht nje top player kur luan perpara ne nje 4-2-3-1 te ndertuar nga Spalletti. Po rekuperon formen e tij me te mire fizike dhe ne stervitje jep shume sinjale te mira edhe nga ana taktike. Do te gjeje hapsira me patjeter ndermjet Cagliarit dhe Chievos.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.