Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

681 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Emisare te Suning sot ne Appiano Gentile? Dhe neser ne Meazza…

Bujar Berishaj

Inter kerkon futjen e investuesve per nje pakice aksionesh ne klub.

Sic lexohet te Gazzetta dello Sport sot mund te arrijne disa emisare (me shume mundesi ata te Suning) te nje prej grupeve kineze qe jane te interesuar per nje pakice aksionesh interiste.

Ne fakt, qe sot mund te kete nje vizite nga ana e tyre ne Appiano Gentile per te vizituar strukturat se bashku me Erick Thohir. Ndersa neser me shume mundesi do te jene edhe ne Giuseppe Meazza per te shikuar Inter-Udinese.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.