Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

448 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport mendon se Interi ka kater arsye per te buzeqeshur ne rrugen per ne Champions…

Gazzetta dello Sport mendon se Interi ka kater arsye per te buzeqeshur ne rrugen per ne Champions…
Inter Club Staff

Sipas Gazzetta dello Sport Interi ka kater arsye per te buzeqeshur ne rrugen e tyre per ne Champions League. E perditshmja Italiane sot ka rreshtuar kater motive se pse tifozet e Interit duhet te jene te lumtur dhe pse duhet te besojne tek skuadra e Mazzarrit.

Arsyet jane si me poshte:

1) Vetem nje gol i pesuar: Mbrojtja eshte super e kjo gje edhe me ndihmen e Pitbullit Medel.

2) Icardi, Osvaldo dhe klasi i Kovacic: Me 10 golat e shenuar deri me tani sulmi i Interit eshte i pari ne Itali.

3) Skuadra eshte shume e uritur per sukses dhe Mazzarri mund te kete besim tek nje grup i bashkuar si kurre me pare.

4) Pankina eshte shume decizive: Ndaj Atalantes kush u fut si zevendesues shenoi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.