Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

616 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, mos i humb keta djem rruges. Klubi ka vendosur per Spallettin…” (29 Mars)

SHTYPI I DITES – “Inter, mos i humb keta djem rruges. Klubi ka vendosur per Spallettin…” (29 Mars)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 29 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin: “Interi premton shume: Zikalterit qe fitojne Viareggio dhe merkato low cost e kinezeve. Analiza: Mos i humbisni keta djem gjate rruges (per Inter Primaveren). Nderkohe, Asamoah gjen shtepi ne Milano.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare: “Champions dhe rinovim. Interi ka vendosur per te ardhmen e Spallettit. Nese do te dergoje Interin ne kater vendet e para. Nderkohe zyrtar lajmi i largimit te Sabatinit.”

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit: “Inter, blerje dhe zgjedhje shume shpesh te gabuara. Keshtu Suning eshte ne veshtiresi. Ndersa Primavera fiton Viareggion.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.