Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,725 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Te rejat nga formacioni i Interit: Shans nga minuta e pare per M’Vila. Icardi jashte sepse..

Gazzetta – Te rejat nga formacioni i Interit: Shans nga minuta e pare per M’Vila. Icardi jashte sepse..
Inter Club Staff

Gazzetta dello Sport ka folur sot per ndeshjen e se dieles Inter-Cagliari dhe ka shkruar per formacionin e mundshem te Interit ndaj ishulloreve.

Kunder skuadres se Zeman, do te mungoje Icardi dhe kjo tashme eshte e sigurte: Zgjedhje parandaluese e Mazzarrit qe nuk deshiron ta rrezikoje lojtarin. Ne sulm keshtu do te jete dyshja Palacio-Osvaldo dhe ne stol pritet te jete nje ndermjet Bonazzolit ose Puscas. Edhe mbrojtja do te jete e njejte me ate Palermos dhe Atalantes. Nderkohe ndryshime ne mesfushe pervec Medel dhe Kovacic te cilet jane te padiskutueshem do te jete Nagatomo, M’Vila dhe D’Ambrosio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.