Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,623 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Drejt Prages: Murillo do te jete. Ansaldi nga minuta e pare!

Gazzetta – Drejt Prages: Murillo do te jete. Ansaldi nga minuta e pare!
Inter Club Staff

Me nje Murillo te rekuperuar dhe me shume mundesi te grumbulluar, ne Prage pritet qe te debutoje ne nje ndeshje zyrtare tek Interi edhe Cristian Ansaldi.

“Nje lajm mjaft i mire rikthimi nga demtimi i Ansaldit sepse eshte nje lloj lojtari qe Interit do i hyje shume ne pune. Cristian pritet te luaje nga minuta e pare – shkruan La Gazzetta dello Sport -, ndersa ne mesfushe celesat e mesfushes do i besohen perseri Gnoukouri pas sfides teper te mire kunder Bolognas. Perkrah tij, nje ndermjet Medel dhe Melo. Sot do te kuptohet nese De Boer mund ti jape nje turn pushim Icardit i cili e kishte nisur edhe ndaj Hapoel ne pankine.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.