Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 16, 2021

Scroll to top

Top

863 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Kuzmanovic dhe Pereira, dy lojtaret ne ikje. Por…

Gazzetta – Kuzmanovic dhe Pereira, dy lojtaret ne ikje. Por…
Xhorxh Gellci

Ardhjet e reja do te varen nga largimet. Alvaro Pereira, qe ne Interin e Mazzarrit eshte zevendesuesi i Nagatomo, sipas Gazzetta dello Sport eshte gjithmone e me afer largimit. Eshte folur ne keto dite per nje interesim nga ana e Tottenham, por qe deri tani nuk ka gjetur konfirmime konkrete. Me i besueshem mund te jete nje interesim nga ana e ekipit turk te Galatasaray, ku luan edhe Wesley Sneijder.

Kuzmanovic, eshte emri i dyte ne largim nga ekipi, por ka refuzuar Sunderland (ishte gjithcka gati). Lojtari kerkon te qendroje tek Interi ose eventualisht te marre ne konsiderate Gjermanine dhe Spanjen. Per te, zikalterit kerkojne 4 milion.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.