Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

221 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mbrojtja, vetem Samuel eshte per tu verifikuar.

Gazzetta – Mbrojtja, vetem Samuel eshte per tu verifikuar.
Ardis
  • On 06/11/2013, 12:54

Duket si emergjence ne mbrojtje. E jep lajmin Gazzetta dello Sport. Mazzarri mund te qendroje i qete, pavaresisht debatit te ashper per Campagnaron dhe skualifikimit te Juan Jesus“Dje Jonathan, Ranocchia dhe Samuel, qe dolen me dhimbje ne ndeshjen e fundit ne Friuli, nuk kane pasur nevoje per ekzaminime te detajuara. Por, mbi te gjitha Samuel, qe kunder Udineses ka kerkuar nderrimin, do te monitorohet ne ditet ne vazhdim: te shtunen kunder Livornos mund edhe te mos aktivizohet, duke pare qe pas kesaj ndeshjeje do te jene dy jave pushim deri ne rekuperim optimal. Ne kete rast, ne krah te Rolandos dhe Ranocchias mund te aktivizohet nga minuta e pare Andreolli, qe do te luaje ne te majte ne vend te skualifikuarit Juan Jesus.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags