Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

390 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mirupafshim Stankovic! Per Dejan do te kete zgjidhje konsensuale te kontrates…

Gazzetta – Mirupafshim Stankovic! Per Dejan do te kete zgjidhje konsensuale te kontrates…
Inter Club Staff

“Interi dhe Dejan Stankovic do i thone mirupafshim njeri tjeterit pas 9 vitesh e disa muajsh, ekzaktesisht 3468 dite duke konsideruar si largimin perfundimtar 30 qershorin. Gjithcka do te vuloset nga nje zgjidhje kontrate konsensuale, nga e cila Dejan perfiton 3 milion euro ne sezon deri ne vitin 2014.”

Gazzetta dello Sport konfirmon ate qe po perflitej keto dite kudo: Stankovic nuk do te jete me nje lojtar zikalter. Nje largim i dhimbshem, mbi te gjitha per motivet. “Mbi te gjitha, arsyeja qe po sjell kete largim jane problemet fizike te pafundeme (tek thembra e Akilit me shume), qe ne vitet e fundit e kane lene jashte fushave shume here. Pas disa ditesh do te vije dhe zyrtarizimi i largimit!”

Dejan Stankovic i thote lamtumire Interit si nje legjende dhe pas shume triumfeve legjendare me bluzen zikalter: 5 Kampionate, 4 Kupa Itaie, 5 Superkupa Italie, 1 Champions League dhe 1 Boteror per Klube. Faleminderit Drago!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.