Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,936 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ramires, piste teper e hapur: ai eshte zgjedhja e pare

Gazzetta – Ramires, piste teper e hapur: ai eshte zgjedhja e pare
Inter Club Staff

Pista Ramires eshte ende shume e hapur.

Fjalet e agjentit Carlini dje kane konfermuar dialogun qe po zhvillohet ndermjet paleve dhe vullnetin e brazilianit per te ardhur ne Milano (“Shpresojme qe gjithcka te shkoje mire”). Sot Gazzetta dello Sport nenvizon: “Disa fjale qe i konfirmojne te gjitha zerat e ketyre diteve dhe fjale qe mbajne gjalle nje tratative te komplekuar si nga ana ekonomike (rroge teper e larte) dhe si nga ana sportive (Fabio Capello po pret per zevendesuesin e lojtarit, qe mund te vije nga Hebei dhe quhet Stephane Mbia). Por Ramires per Interin mbetet zgjedhja e pare ne ate zone te fushes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.