Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

382 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “shpresoj qe te kem ‘benzine’ mjaftueshem! Thohir-Moratti…”

Zanetti: “shpresoj qe te kem ‘benzine’ mjaftueshem! Thohir-Moratti…”
Ardis
  • On 01/12/2013, 13:42

Perpara ndeshjes Inter-Sampdoria, Javier Zanetti flet per SKY“Shpresojme qe te jete nje ndeshje e madhe per te gjithe ne. E dime qe nuk eshte nje ndeshje e thjeshte, por jemi pergatitur per te parballuar nje Sampdoria qe kerkon te marre pike. Shpresoj qe te kem ‘benzine’ mjaftueshem, uroj qe te qendroj sa me shume ne fushe. Thohir? Dje na ka pershendetur, ka qene me ne dhe na uroi fat per ndeshjen e sotme. Diferencat me Morattin? Jane te ndryshem, sigurisht, por dje ishin sebashku me ne dhe kjo te le te kuptosh se duan te bejne nje klub akoma me te forte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.