Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,359 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Toure, marveshje me Interin. Po pritet vetem…

Gazzetta – Toure, marveshje me Interin. Po pritet vetem…
Inter Club Staff

Edhe pse ne ne javet e fundit duket se eshte futur ne harrese, ne realitet Yaya Toure mbetet mesfushori ne majen e listes se deshirave te Roberto Mancinit.

Per kete eshte e bindur Gazzetta dello Sport qe shkruan: “Lojtari i Bregut te Fildishte mbetet figura qendrore e projektit te Mancinit dhe mesa duket ka nje marveshje per nje kontrate tre vjecare me 5 milione euro ne sezon. Por celesi mbetet tek fakti qe Yaya te lirohet me zero euro nga City, pavarsisht se ka nje vit kontrate te mbetur”, lexohet tek Gazzetta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.