Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,259 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sapo ka nisur stervitja e mbasdites ne Pinzolo: Mungon Guarin sepse…

Sapo ka nisur stervitja e mbasdites ne Pinzolo: Mungon Guarin sepse…
Inter Club Staff

Ka filluar prej disa minutash, me shpejt se sa ishte parashikuar, stervitja e mbasdites e dites se trete te punes se Interit ne Pinzolo. Stervitja ka filluar menjehere me top, ne nje mini ndeshje me tre takime. Mungon ne grup Fredy Guarin dhe Diego Milito, ndersa per momentin po stervitet vecmas edhe Jonathan.

Guarin dhe Milito ndoshta kane ndonje shqetesim te vogel dhe po bejne pushim. Priten te reja me vone…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.