Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,786 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Candreva, tratativa shkon perpara: ja te rejat e fundit!

Inter-Candreva, tratativa shkon perpara: ja te rejat e fundit!
Inter Club Staff

“Mbi Candreven ka nje tratative te nxehte, askush nuk e ka mohuar se do te ishte kenaqesia jone nese do te vishte bluzen zikalter”. Keto kane qene dje fjalet e Piero Ausilios dje ne mengjes dhe qe lene pak vend per interpretim.

Ato fjale te thena nga drejtori sportiv i Interit tregojne se Interi eshte duke u munduar te beje gjtihcka cfare ka ne dore per te transferuar lojtarin e kombetares Italiane te futbollit.

Veshtiresite vijne nga ana e kundert, nga Lazio qe kerkon 25 milione euro per lojtaritn: drejtori sportiv i Interit, nga ana e tij, pas drekes te premten e kaluar, i ka besuar praktiken e transferimit prokuratorit te tij Pastorello, duke i lene liri qe te negocioje me Lotiton e duke shpresuar qe do te zvogelohet distanca ndermjet ofertes dhe kerkeses. Lojtari deshiron Interin, kjo tashme dihet prej kohesh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.