Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

373 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Icardi, po punohet per rinovimin: palet jane me afer

Inter-Icardi, po punohet per rinovimin: palet jane me afer
Bujar Berishaj

Inter mendon per te ardhmen, me Mauro Icardin.

Bisedimet per rinovimin me shoqeruesit e sulmuesit argjentinas jane te vazhdueshme, vullneti i klubit zikalter duket i qarte: dialog konstant dhe palet jane me afer.

Akordi nuk eshte arritur akoma, por po kerkohet ndermjetesimi per te ardhur deri tek nje zgjidhje qe do te kenaq palet. Nyja duket te jete nje klauzole e kerkuar nga agjentet e Icardit, qe Inter per momentin nuk duket e gatshme ta pranoj. Inter dhe Icardi, nje deshire e perbashket per te vazhduar se bashku: ne pritje te nje fundi te lumtur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.