Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

rinovim

Icardi, Inter po punon per rinovimin: ja rroga dhe klauzola e re

24/04/2018, 17:11 |

Duket se ne qetesi, Interi dhe Icardi po punojne per rinovimin qe pritet te ndodhe ne fund te sezonit.

Kjo eshte nje nga temat me te nxehta ne shtepine Inter.

Behet fjale pikerisht per rinovimin e kapitenit te Interit.

Edhe … Read More

EKSKLUZIVE – Milan Skriniar drejt rinovimit: ja shifrat dhe arsyet e Interit

18/04/2018, 21:42 |

Duket se Milan Skriniar dhe Interi do te vazhdojne te jene te lidhur me njeri-tjetrin.

Sipas asaj qe tregohet nga FcInterNews.it, ne fund te sezonit do te kete nje takim ndermjet drejtuesve te Interit dhe Karol Csonto, agjenti i Milan … Read More

E FUNDIT – Icardi, ja rroga ne kontraten e re: do te jete lojtari me i paguar ne Serie A

22/03/2018, 14:52 |

Interi ka filluar manovrat e medha per Mauro Icardin. 

Pas nje pokeri te mrekullueshem ndaj Sampdorias, duket se Maurito ka ndezur sirenat e merkatos duke qene se klauzola e tij prej 110 milione eurosh aktualisht tek Interi konsiderohet shume e … Read More

Inter-Medel, marreveshje per zgjatjen e kontrates deri ne 2020: ja detajet!

29/10/2016, 10:53 |

Duhet qe te shlyeje edhe dy jave te tjera skualifikim per shkak te goditjes qe i beri kundershtarit e cila u denua me pas nga gjykata sportive, por Interi ka besim tek Gary Medel dhe do i propozoje … Read More

Icardi-Inter, rinovim deri ne 2021. Rroge super dhe klauzole gjigande per skuadrat e huaja. Wanda…

07/10/2016, 9:30 |

Ajo qe dihej tashme prej kohesh sot do te behet realitet: Mauro Icardi dhe Interi do te lidhen zyrtarisht deri ne 30 qershor 2021. 

Kapiteni i Interit, ne prag te daljes se autobiografise se tij te … Read More

Gazzetta – Tre rinovime jane gati, mungojne vetem firmat. Pastaj e ka rradhen Murillo…

09/09/2016, 11:28 |

La Gazzetta dello Sport konfirmon se tashme jane gati tre rinovime per tre lojtare te skuadres se De Boer por kesaj liste do i shtohet edhe nje lotjar tjeter.

Mauro Icardi do te rinovoje kontraten e tij ne … Read More

Gazzetta – Icardi dhe Brozovic: rinovimet ne mesin e shtatorit…

05/09/2016, 8:56 |

Pas blicit ne Gusht dhe vizites ne fundjaven qe kaloi ne ndeshjen ndaj Palermos, drejtuesit e Suning do te rikthehen ne Milano perpara ndeshjes ndaj Juves, e programuar per 18 shtator. 

Ne kete udhetim – tregon … Read More

Inter-Brozovic se bashku deri ne 2021: ja rroga e re e kroatit. Edhe ai si Icardi me klauzole…

02/09/2016, 11:24 |

Ne seline zikalter ne Vittorio Emauele ll, drejtuesit e Interit kane bere gati dokumentat per rinovimin e Marcelo Brozovic.

Ai brenda nje kohe te shkurter do te nenshkruaj nje kontrate te re me Interin qe e … Read More

Icardi, ndjesi rinovimi dhe shifra prej top player: Do te kaloje nga 2,6 milione ne sezon, ne…

03/08/2016, 11:19 |

Mauro Icardi eshte gjithmone e me shume afer… Interit.

Sulmuesi zikalter, ne fakt, shume shpejt mund te mare te shume kerkuarin rinovim te kontrates, por kjo pritet te ndodhe vetem ne shtator, pas mbylljes se merkatos. … Read More

Sky Sport – Suning te gatshem t’i ofrojne rinovimin Mancinit?

29/07/2016, 15:22 |

Arrijne te reja rreth se ardhmes se Roberto Mancinit, qe ne oret e fundit ka pasur mundesi te takohet me kreret e Suning ne SHBA dhe presidentin Thohir.

Sic shpjegohet nga Sky Sport, pronaret e rinj jane … Read More

Rinovimi i Icardit: Jemi ne kilometrin e fundit! Dje…

21/05/2015, 14:32 |

Tjeter hap perpara ne tratativen per rinovimin e kontrates qe lidh Icardin me Interin.

Sipas Gazzetta dello Sport, ne diten e djeshme ka pasur nje takim shume te rendesishem ndermjet disa drejtuesve te Interit me komercialistin … Read More

Mauro Icardi, ndryshon gjithcka: Ja sa do te fitoje! Imazhi 50%-50%! Koha dhe detajet…

13/05/2015, 14:43 |

Mungojne shtate-dhjete per firmen e tij ne kontrate. Rinovimi i Icardit ne realitet po vonon te vije, por dje eshte zhvilluar nje takim i rendesishem ndermjet Interit, Wanda Nara (qe po e ndjek kete ceshtje vete ne radhe … Read More

Inter-Icardi, po punohet per rinovimin: palet jane me afer

15/04/2015, 23:33 |

Inter mendon per te ardhmen, me Mauro Icardin.

Bisedimet per rinovimin me shoqeruesit e sulmuesit argjentinas jane te vazhdueshme, vullneti i klubit zikalter duket i qarte: dialog konstant dhe palet jane me afer.

Akordi … Read More

Gati nje sponsor i ri per Icardin. Inter…

22/02/2015, 20:15 |

Mauro IcardiInter dhe nje rinovim akoma per tu diskutuar.

Situata e lidhur me kontraten e argjentinasi mbetet ne tavoline, me nyjen e te drejtave te imazhit per te komplikuar diskursin. Ne kete front ka te reja: agjentet e marketingut … Read More