Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

931 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, je penduar? Klubi zikalter ne gjurmet e lojtarit qe e kishte kerkuar: behet fjale per…

Inter, je penduar? Klubi zikalter ne gjurmet e lojtarit qe e kishte kerkuar: behet fjale per…
Bujar Berishaj

Inter mendon per Tonny Vilhena.

Keshtu raporton tuttomercatoweb, qe nga sajti raporton se profili i holandezit eshte nje profil qe i pelqen drejtuesve zikalter.

Vilhena ne kete moment paraqet nje ide qe mund te behet dicka me shume gjate jave te ardhshme me mesfushorin qe ka nje kontrate me Feynoord deri me 2020.

Vilhena ishte ne shenjestren e Interit ne veren e dy viteve me pare kur kerkohej me ngulm nga zikalterit dhe mund te transferohej ne Milano me parametra zero por qe ne fund asgje nuk u be.

Tratativa ne ate kohe dukej drejt mbylljes por pastaj gjithcka deshtoi, kontrata qe po i skadonte me Feynoord u rinovua dhe Vilhena qendroj ne Holande.

Vilhena sipas transfermarkt ka nje vlere ne merkato prej 10 milione euro.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.