Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Juventus, te rejat e fundit: konfirmohet Rahina, eshte edhe Vecino. Ne mbrojtje…

Inter-Juventus, te rejat e fundit: konfirmohet Rahina, eshte edhe Vecino. Ne mbrojtje…
Bujar Berishaj

Rritet pritshmeria per Inter-Juventus, ndeshje e madhe per zikalterit qe duhet te fitojne per te mos rrezikuar humbjen e trenit qe te dergon ne Champions.

Ne radhet e zikalterve ka pak dyshime per Spallettin. Konfirmohet mbrojtja me Cancelo dhe D’Ambrosio ne krahe, Miranda dhe Skiriniar ne qender ne mbrojtje te Handanovic.

Ne mesfushe mungesen e Gagliardinit, tekniku zikalter do e mbuloj me Matias Vecino qe do te luaj perkrah kroatit Marcelo Brozovic, ne nje forme te mire ne ndeshjet e fundit.

Sulmi nderkohe eshte i konfirmuar. Rafinha si trekuartist me Perisic e Candreva ne krah qe do te ndihmojne Icardin, me kete te fundit qe kur sheh ngjyrat bardhezi cmendet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.