Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,168 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mancini provon 4-3-1-2, dyshim Shaqiri-Kovacic

SKY – Mancini provon 4-3-1-2, dyshim Shaqiri-Kovacic
Bujar Berishaj

Vazhdon rebusi ne shtepine e Inter per mesfushen qe do te zbres ne fushe te dielen ne mbremje kunder Milan.

Sic raporton Sky Sport, Mancini po provon te zakonshmin 4-3-1-2 me Palacio dhe Icardi ne sulm. Dyshimi i pare i perket rolit te trekuartistit sepse eshte balotazhi mes Shaqiri dhe Kovacic, kurse ne mesfushe, se bashku me Medel duhet te luaj Obi dhe Hernanes per te mbuluar mungesat e Guarin dhe Brozovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.