Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,433 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, me ne fund edhe Laxalt dhe Duncan. E ardhmja e tyre…

Inter, me ne fund edhe Laxalt dhe Duncan. E ardhmja e tyre…
Xhorxh Gellci

Jane duke u bashkuar me grupin dy interistet e fundit qe ishin akoma me pushime. Behet fjale per Diego Laxalt dhe Alfred Duncan, qe kane patur disa dite me shume pushime pas impenjimeve ne Boterorin Under 20.

Sic raporton Corriere dello Sport, te merkure uruguajani dhe ganezi do te jene se bashku me grupin ne Pinzolo. “Te dy do te flasin me Mazzarrin dhe do te bejne disa stervitje me skuadren. Ngelet per tu vendosur nese do te nisen me skuadren per turneun ne USA, por eshte me e mundur qe te qendrojne ne Appiano, edhe pse Laxalt ka bere te ditur qe eshte ne forme te mire. Sigurisht, te dy te rinjte shkojne drejt nje huazimi per nje vit.” – perfundon gazeta romane.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.