Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

413 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, per Brozovic po pritet firma e Thohir ne kontrate: te rejat e fundit…

Inter, per Brozovic po pritet firma e Thohir ne kontrate: te rejat e fundit…
Bujar Berishaj

Edhe pak ore, pastaj Mancini do te kete dhuraten e tij te re per mesfushen.

Marcelo Brozovic eshte gati per tu veshur zikalter. Sic ju kemi thene: cdo gje eshte vendosur mes Inter dhe Dinamo Zagreb. Ardhja ne Milano e lojtarit ishte planifikuar per sot ne mengjes, por me shume mundesi do te vij ne mbremje. Kjo sepse priten firmat e Erick Thohir ne kontrate qe do te jete ne Milano rreth ores 8 ne mengjes.

Presidenti zikalter do te shikoj marreveshjet e bera para se te mbyll perfundimisht tratativen. Asnje komplikim, Brozovic eshte gati: Mancini dhe tifozet e presin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.