Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

426 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Porto, kontakte te reja per Rolando dhe akordi po vjen. Hugo ne dalje: keto jane mundesite e tij…

Inter-Porto, kontakte te reja per Rolando dhe akordi po vjen. Hugo ne dalje: keto jane mundesite e tij…
Bujar Berishaj

Te reja per te ardhmen e Rolandos vijne nga Sportmediaset. Mbrojtesi nen shenjestren zikalter, tani duket me afer. Ne fakt kontaktet mes klubeve kane filluar.

Interi nuk e ka blere ne qershor pas huazimit, duke bere pastaj nje oferte per Dragoes mes 3.5 dhe 3.7 milioneve. Tani eshte ne plan qe te mbyllet, me Campagnaron ne dalje. Mbi argjentinasin jane Genoa, Sampdoria dhe Parma ose ekipet jashte vendit dhe i takon atij te zgjedh destinacionin e ardhshem.

Akordi me Porton duket se eshte arritur, sipas zerave nga Portugalia. Dhe Rolando duket gjithmone e me shume zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.