Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,724 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, vine 15 milione eurot e para nga merkato? “Me sa duket zemrat e zikalterve do i ngrohe menjehere shitja e…”

Inter, vine 15 milione eurot e para nga merkato? “Me sa duket zemrat e zikalterve do i ngrohe menjehere shitja e…”
Inter Club Staff

Eshte nje merkato shume e nxehte dhe plot me ndodhi per Interin keto dite me nje qershor totalisht te ndezur nga shume tratativa.

Inter ndodhet mes disa zjarresh, sepse nga njera ane ka operacionet ne dalje dhe nga ana tjeter emra te medhenj qe mund te transferohen ne Milano.

Por nje nga punet me te rendesishme per Ausilion dhe Marotten ka qene pikerisht shitja e disa lojtareve te rendesishem.

Duke u ndalur te kjo ceshtje, ne oret e fundit Monza ka nisur nje sulm te ri teper te vendosur per nje lojtar zikalter qe kerkohet prej kohesh.

“Klubi ne pronesi te Berlusconit dhe Gallianit me sa duket ka vene ne qender te saj emra teper te rendesishem.”

“Ata jane Joao Perdo, Candreva, Gollini por mbi te gjitha, edhe i preferuari qe mban emrin e Andrea Pinamonti.”

“Duket se oferta e fundit per Interin eshte 15 milione euro, nje shifer qe konsiderohet e mjaftueshme per blerjen e tij.”

“Kjo do te thote se zemrat e zikalterve do te ngrohen menjehere nga keto 15 milione euro qe jane nje oksigjen i mjaftueshem per merkaton.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.